Amon-Ra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PS2 Budokai Tenkaichi 3

PS2 Budokai Tenkaichi 3 Empty PS2 Budokai Tenkaichi 3

Mesaj tarafından Vegeta Cuma 27 Şub. 2009, 18:31

PS2 Budokai Tenkaichi 3 Dragon-ball-z-budokai-tenkaichi-3-wii

Evet bol kamehamehaaalı, bol kanlı!, espirisiz ama oynayanı oyunu bitirene kadar ps2 başında hapis tutan bir oyun bu dragon ball.
Adıda bi garip yahu buduklui cudukci mi ne yaw bunun adı böle, googleın bunumu demek istediniz var iyki yoksa şu anda yazının başlığı drugun bal buduklu cukul gibi bişi olabilirdi.
Öncelikle şunu söyleyim oyun başından kaldırmıyo yani kaç kere denedim sini bitirdim kapatcam ps2yi dedim ama başında kaldırttı beni oyun manyak bi oyun yani, oyun dövüş oyunu ama normal dövüş oyunlarından 1500 kat daha hızlı bir dövüş oyunu ve çok daha fazla karakter var, adamlar bide pokemon gibi şekil değiştiriyor mesela hikaye modunda goku adlı karakter şekil değiştiriyo super saiyan oluyo böle 10 kere falan değişiyo bu adam oyunda en çok şekil değişen adam bu sanırsam.
Oyundaki hemen hemen her karakter böle şekil değişiyo bide birbirleriyle birleşip daha farklı ve güçlü bir şekle bürünebiliyorlar bölede bişiyi var oyunun.
Oyunda sadece x tuşu ile 4 kombo yada 8 kombo yapabiiyorsunuz adamına göre değişiyor normal dövüş oyunlarında savaşlar 90 saniye falan sürer ve yavaştır ama bu oyunda dövüşler çok hızlı ve adamların canı 60 saniye ard arda en güçlü darbe vursan zor bitiyo.
Oyunda bide eşyalar var bu eşyaları adama verdimi adamın canı 7 katına kadar çıkabiliyor oyunda çok ihtiyacınız olabilir bunlara.
Oyunda uzaktan attığımız ateş topları ve kamehamehaa v.b şeyler var bunlarda çok fazla hasar veriyor düşmana bunlardan kaçmakta zor oluyor hemen saldırı tam dibinize geldiğinde defans tuşuna basıp ışınlanmalısınız yoksa gerçekten canınızın 0 kadarını bazı saldırılar götürebiliyor.
Oyunun hikaye modu dev gibi 3 gün hiç durmadan oynarsanız anca bitirirsiniz çok uzun hikaye tek düzede değil büsürü değişik hkaye var buda çok güzel olmuş sadece hikaye modunda en az 100 en fazla 200 dövüş yapıyoruz sanırım daha fazlada olabilir çünkü gerçekten çok uzun hikaye modu.
Oyundaki grafikleri çok sevdim hepsi çok özenle yapılmış karakterler grafiklerde çok hoş duruyor, bence bu oyunu alın deneyin eminim çok seveceksiniz bitirene kadarda oyunun başından kalkamayacaksınız, bütün dövüş oyunlarından hoşlanan ve hoşlanmayanlara öneriyorum şahsen ben tekkenden başka dövüş oyunu oynamam onuda bıraktım gerçi bu oyun ama gerçekten harika öle normal dövüş oyunları gibi değil.
Ha bide bişi söylemeyi unuttum dövüş oyunlarının çoğunda hatta hepsinde sadece adamlar düz durur birbirine bakar öle dövüşür ama bunda çok geniş bir alana uçabiliyor kaçabiliyor dövüş alanını yıkabiliyorsunuz gerçekten denenmesi gereken bir oyun, türünde tek örnek ben böle başka bir oyun görmedim.

PS2 Budokai Tenkaichi 3 Dragon-ball-z-budokai-tenkaichi-3-20

PS2 Budokai Tenkaichi 3 Dragon-ball-z-budokai-tenkaichi-3.328846

Alıntıdır...
Vegeta
Vegeta

PS2 Budokai Tenkaichi 3 Redstar5

Erkek
İş/Hobiler : Öğrenci
Rep Gücü : 1033
Ruh Hali : PS2 Budokai Tenkaichi 3 Keyifs10
Uyarı Yok

https://amon-ra.forum.st/forum.htm